blog

Dlaczego nie warto kupować followersów na Instagramie

14.03
2020

Kupowanie „followersów” na Instagramie w ostatnim czasie stało się powszechnym zjawiskiem. Coraz więcej osób chcąc zdobyć popularność i rozpromować swoje konto, postanowiło sięgnąć po te nieuczciwe praktyki.

Praca influencera jest bardzo interesująca – robienie tego, co się lubi i zarabianie na tym, ciekawe znajomości, płatne kampanie to wszystko kusi nie jednego instagramera. Wielu z nich chciałoby to osiągnąć natychmiast, bez ciężkiej i sumiennej pracy, dlatego sięga po płatne możliwości zdobycia nowych obserwujących.

Wystarczy jedynie wpisać w Google: jak kupić followersów i już za kilkadziesiąt złotych możemy uzyskać nawet kilka tysięcy nowych obserwujących (tak samo można zrobić z polubieniami pod zdjęciami). Po zakupieniu followersów na koncie w ciągu kilku minut pojawia się tysiące nowych obserwujących, co natomiast wyłapuje algorytm Instagrama, który zaczyna te puste konta blokować.

Takie konto traci na zasięgach, które Instagram zaczyna obcinać, a nawet może być zablokowane. Takie są konsekwencje łamania regulaminu Instagrama. Konto z pustymi followersami i polubieniami nie ma żadnej wartości, gdyż nie ma na nim aktywnych odbiorców! Dlatego można mieć pewność, że żadna firma nie zainteresuje się współpracą z właścicielem takiego konta. Osoba, która kupuje followersów traci zaufanie u obserwujących, których udało się uczciwie zdobyć.

Traci rzetelność, pieniądze, zasięgi, czas. Chcesz zdobyć popularność na Instagramie? Sięgnij po uczciwe sposoby, dzięki którym skutecznie wypromujesz swoje konto! Powierz swoje konto w ręce specjalistów! W IcomSeo zdobędziemy dla Ciebie prawdziwych followersów, którzy wykażą zainteresowanie Twoim profilem.

Pomożemy Ci go wypromować, poprzez tworzenie ciekawego contentu, który przyciągnie osoby o podobnych zainteresowaniach, które będą chciały zostać z Tobą na dłużej! Zapraszamy do kontaktu!

zobacz również

Jak dotrzeć z postami do nowych użytkowników na Instagramie?

Jak skutecznie budować markę na Linkedin?